Зустріч антидопінгової спільноти Європи в Києві

Сьогодні, 08 листопада, в Києві завершився найбільший європейський антидопінговий форум, який складався з двох подій, а саме 45-ої зустрічі Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи та 37-ого засідання Спеціального Європейського комітету по співробітництву із Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА). В зазначених заходах взяли учать близько 60 представників європейських країн та міжнародних антидопінгових організацій.

На фото: Учасники зустрічі Моніторингової групи Антидопінгової Конвенції Ради Європи

Основним завданням Моніторингової групи Антидопінгової конвенції є відслідковування впровадження даної конвенції в законодавство країн-підписантів та розробка механізмів ефективної боротьби із допінгом. В свою чергу, Спеціальний Європейський комітет по співробітництву із ВАДА є органом, який представляє позицію європейської спільноти в антидопінговому агентстві.

Вчора, на відкритті зустрічі Моніторингової групи учасників привітали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Також вчорашній день відзначився важливою подією, а саме підписанням Директором Національного антидопінгового центру паном Іваном Курліщуком  та представниками Виконавчого комітету Національного антидопінгового агентства Німеччини Угоди про співпрацю.

На фото: пан Іван Курліщук, пан Ларс Мортсіфер, пан Ігор Жданов, пані Андреа Готсман, пан Сергій Бубка

 

Підписання Угоди є серйозним кроком в напрямку імплементації Всесвітньої антидопінгової програми в Україні та дозволить Національному антидопінговому центру з допомогою німецьких колег вийти на якісно вищий рівень роботи.

Крім того, вчора Лабораторію антидопінгового контролю відвідали голова Болгарської лабораторії пані Маргарити Ганчева та представник антидопінгової організації Болгарії пані Сільвія Міндова. Візит болгарських колег відбувся в атмосфері дружби та розуміння важливості взаємовигідної співпраці.