Завершено візит до України експертів Ради Європи щодо боротьби з допінгом в спорті

13 липня на НСК “Олімпійський” представники Мінмолодьспорту, Національного олімпійського комітету, Національного антидопінгового центру, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, а також заступник керівника секретаріату Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму обговорили питання, пов’язані з вдосконаленням національного антидопінгового законодавства та розробки нових проектів нормативних актів у сфері боротьби з допінгом на виконання Україною положень Антидопінгової конвенції Ради Європи.


Раду Європи представляли: Грехем Артур – керівник консультативної групи з юридичних питань Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи (Т-DО), Рафал Пічота – голова Європейського комітету з питань Всесвітньої антидопінгової агенції (САНАМА), Ларс Мортзіфер - директор з юридичних питань, член Виконавчої ради Національного антидопінгового агентства Німеччини, Ліен Козловська – старший проектний менеджер відділу спортивних конвенцій Генерального директорату з питань демократії Секретаріату Ради Європи.


«Рада Європи зацікавлена у співпраці з урядовими відомствами для ефективності Антидопінгової конвенції», – сказав Грехем Артур у вступному слові.  Він також зазначив, що Рада Європи намагається надавати підтримку державам-учасникам Конвенції задля її ефективного виконання. Радою Європи підписано меморандум про співпрацю з Всесвітнім антидопінговим агентством.
У свою чергу перший заступник Міністра молоді та спорту, віце-президент НОК Ігор Гоцул поінформував делегацію Ради Європи про стан справ в нашій державі щодо протидії використання допінгу, зокрема внесення відповідних змін до законодавства.
14 липня відбулася зустріч делегації експертів з Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим. Члени делегації Ради Європи поінформували Міністра про проведену спільно з представниками української сторони продуктивну роботу. Сторони підвели підсумки зустрічі та домовилися розробити спільний план дій щодо вдосконалення національного антидопінгового законодавства.


Фото прес-служби Мінмолодьспорту