Завершено Антидопінгову вікторину OUTREACH в Міністерстві молоді та спорту України

Національний антидопінговий центр з 21 по 27 червня провів Антидопінгову вікторину Outreach, до якої долучилося близько 70 осіб: спортсмени, тренери, лікарі, представники Міністерства молоді та спорту. Протягом заходу учасникам пропонувалося взяти участь у вікторині, де необхідно було правильно відповісти на 20 питань стосовно боротьби з допінгом; у випадку надання правильних відповідей учасник нагороджувався сувенірами. Крім того, протягом вікторини було розповсюджено антидопінгові матеріали: флайєри та брошюри. Крім можливості виграти призи, учасники мали можливість поспілкуватися з представниками НАДЦ та отримати консультації з питань попередження вживання допінгу.

Вікторина Outreach – це розроблена Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА) програма, що застосовується у багатьох країнах світу. Вона являє собою комплексну освітню платформу, націлену на інформування і об’єднання спортивного суспільства в рамках боротьби з допінгом, яка  розроблена для взаємодії зі спортсменами та їх персоналом (лікарями, тренерами і т.п.).

НАДЦ інтегрував Outreach в антидопінгову програму України і планує тісну співпрацю зі спортивними федераціями в проведенні Антидопінгових вікторин. Великі спортивні заходи завжди являють собою гарні майданчики для проведення додаткових розважально-освітніх заходів і саме тому Outreach – це надійний спосіб не тільки поширювати олімпійські цінності та антидопінгові знання, але й урізноманітніти час проведення на спортивних заходах учасникам і глядачам.