Візит керівництва ВАДА та Польского антидопінгового агентства в Україну

 

В п’ятницю, 04 травня відбувся візит в Україну заступника Генерального диретора Всесвітнього антидопінгового агентства Роба Кьолера та Директора антидопінгового агентства Польщі Міхала Ринковски.

Протягом візиту відбулися зустрічі з керівництвом Мінмолодьспорту та працівниками Національного антидопінгового центру України. Зокрема, Міністр молоді та спорту повідомив про досягнення України у створенні умов організації антидопінгової діяльності шляхом внесення змін в національне законодавство, які були проведені в минулому році. Міністр також поінформував про співпрацю між урядами Польщі та України, зокрема у спортивній сфері, та наголосив на зацікавленості поглиблення співпраці між Національними антидопінговими організаціями наших країн.

Під час зустрічі у Національному антидопінговому центру було детально розглянуто напрямки антидопінгової діяльності в Україні. Сторони домовилися про подальше поглиблення співпраці шляхом укладання відповідного договору на наступні роки. Планується встановлення прямих зав’язків на рівні профільних фахівців агентств.

Фото прес-служби Мінмолодьспорту