Відвідування лабораторії контролю якості лікарських засобів

В четвер, 30 березня 2017 року делегація Лабораторії антидопінгового контролю у складі завідувача лабораторії Ткачука О.О. та начальника відділу рідинної хроматографії Биліни Д.В. відвідала Даржавну науково-дослідну лабораторію з контролю якості лікарських засобів.

Протягом візиту відбулася конструктивна розмова із очільником лабораторії к.е.н. Останіною Н.В., під час якої були обговоренно стратегію впровадження системи якості в роботу лабораторії. Колеги продемонстрували комп'ютерну систему лабораторного менеджменту, яка дозволяє ефективно імплементувати положення вимог міжнародних стандартів в рутинну роботу лабораторії.

Окремо були розглянуті питання контролю якості лікарських засобів та харчових добавок, в тому числі з точкі зору наявності Заборонених речовин. 

Наталя Вадимівна провела надзвичайно інформативну екскурсію по лабораторії та віварію, розповіла про технічний рівень оснащеності та останні наукові здобутки.

Наприкінці зустрічі сторони дійшли згоди щодо необхідності розвитку відносин між лабораторіями та підписання договору про наукове співробітництво.