У Мінмолодьспорті відбувся всеукраїнський семінар-нарада «Антидопінговий контроль в спорті»

12 грудня 2017 року в Міністерстві молоді та спорту відбувся всеукраїнський семінар-нарада «Антидопінговий контроль в спорті»

З метою підтримки спорту, вільного від допінгу, розширення обізнаності з питаннями допінгу, Національний антидопінговий центр  за фінансової підтримки Національного олімпійського комітету України провів семінар-нараду "Антидопінговий контроль в спорті".

У роботі семінару взяли участь особи, відповідальні за питання боротьби з допінгом в спорті, визначені обласними державними адміністраціями та всеукраїнськими федераціями з видів спорту.

Учасники ознайомились з інформацією з таких питань: організація антидопінгової діяльності на світовому рівні та в Україні, національні антидопінгові правила, визначення допінгу, речовини та методи, включені до Забороненого списку, порушення антидопінгових правил, наслідки використання допінгу, процедури допінг-контролю, права і обов'язки спортсменів та персоналу спортсменів, терапевтичне використання заборонених речовин і методів, шкода, яку завдає допінг духу спорту, процес обробки результатів, вимоги до надання інформації про місцезнаходження, відновлюючі засоби в спорті.

Учасники семінару мали можливість поставити запитання та отримати фахові поради. Також присутнім надано антидопінгову літературу.

 

Фото прес-служби Мінмолодьспорту