Спільне засідання з керівництвом Національної федерації пауерліфтингу України

8 лютого 2017 року в приміщенні Національного антидопінгового центру мало місце спільне засідання керівництва Центру та Національної федерації пауерліфтингу України, в якому взяли участь директор Національного антидопінгового центру пан Курліщук І.М., заступник директора Національного антидопінгового центру пан Кручек Я.І., а також президент Національної федерації пауерліфтингу України пан Базаєв С.Г., та старший тренер Національної федерації пауерліфтингу України Налейкін В.С.

Протягом засідання були розглянуті основні питання, що стосуються боротьби із допінгом серед спортсменів федерації пауерліфтингу. Керівництво НАДЦ щиро подякувало представникам Національної федерації пауерліфтингу за виважену та безкомпромісну  боротьбу зі допінгом, яка проводиться в НФПУ. Нагадаємо, що завдяки особистим зусиллям Президента федерації, шляхом залучення коштів спонсорів в 2016 році був оплачений аналіз 76 проб спортсменів в ВАДА-акредитованій лабораторії м. Кельна.

В свою чергу, директор НАДЦ запевнив, що із прийняттям нової редакції Закону України «Про антидопінговий контроль у спорті», Центр докладе всіх зусиль з метою полегшення фінансового тягаря, повязаного із проведенням тестувань. Крім того, було обговорено подальше співробітництво в напрямку освітніх програм, запланований ряд антидопінгових семінарів під час проведення Чемпіонату України з пауерліфтингу.