Представники НАДЦ взяли участь у засіданнях спеціальних комітетів Ради Європи

Заступник директора НАДЦ Кручек Я.І. та начальник організаційного відділу Ющенко О.О. взяли участь в 40-му засіданні Європейського комітету з питань Всесвітнього антидопінгового агентства (САНАМА) та у 47-му засіданні Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи (T-DO), які відбулися відповідно 2 та 3 листопада 2017 року в м. Страсбурзі, Франція.

Основною метою засідання САНАМА було розглянути, проаналізувати та висловити консолідовану думку країн-учасниць стосовно питань, які будуть розглядатися на черговому засіданні Виконавчого комітету ВАДА, яке відбудеться 15 листопада 2017 року в Сеулі, Південна Корея.

Протягом засідання Моніторингової групи розглянули та обговорили основну стратегію діяльності на 2018-2020 роки, обговорили можливості внесення змін в Антидопінгову конвенцію Ради Європи та безпосередньо в процес моніторингу її виконання.

Деякі країни-учасниці представили на розгляд аудиторії останню інформацію про стан виконання Конвенції в своїй країні. Представники України повідомили учасників про роботу проведену спільно з групою експертів Ради Європи, спрямовану на вдосконалення антидопінгового законодавства України.

Також користуючись нагодою, представники НАДЦ провели низку зустрічей з представниками Німецького антидопінгового агентства та обговорили подальший розвиток співпраці відповідно до підписаної угоди про співробітництво. Також отримали пропозицію підписати договір про взаємне тестування спортсменів від НАДО Азербайджану.